Šolsko leto 2019/2020

Predstavitev interesnih dejavnosti in prijavnica: Publikacija interesne dejavnosti 2019_2020

Za prenos prijavnice za interesne dejavnosti klikni na povezavo: PRIJAVNICA

Št. Polno ime interesne dejavnosti Ime in priimek mentorja
1 Angleška bralna značka Ena Bissachi
2 Angleška bralna značka Adina Deučman
3 Angleška bralna značka Patricija Štefančič Počkaj
4 Angleške urice Adina Deučman
5 Angleško bralno tekmovanje Bookworms Patricija Štefančič Počkaj
6 Atletika Radmila Vukmirovič
7 Biokemijski krožek Kristina Pust Badovinac
8 Bralna značka S knjigo v svet Dorjana Stančič
9 Bralna značka S knjigo v svet Andrejka Lokatelj
10 Bralna značka S knjigo v svet Diana Dražič
11 Bralna značka S knjigo v svet Mateja Puc
12 Bralna značka S knjigo v svet Karmen Sabadin
13 Bralna značka S knjigo v svet Tamara Benčič
14 Bralna značka S knjigo v svet Jana Jurič
15 Bralna značka S knjigo v svet Nataša Bodlaj
16 Bralna značka S knjigo v svet Astrid Bržan
17 Bralna značka S knjigo v svet Irena Kavrečič
18 Epi letture – Italijanska bralna značka Anja Segulin
19 Glasbene urice Suzana Čopi Stanišić
20 Gledališko-dramski krožek Nataša Bodlaj,
21 Keramični krožek Matjaž Borovničar
22 Knjižničarski krožek Nada Prah
23 Košarka Denis Nusdorfer
24 Kuharski krožek Nataša Bodlaj, Tamara Benčič
25 Kulturna dediščina v naš vsakdan (ustvarjalno dramski krožek) Dorjana Stančič, Lucija Dončič
26 Likovni krožek Matjaž Borovničar
27 Literarno-novinarski krožek Irena Kavrečič
28 Matematične urice Ingrid Škerjanc
29 Mladinski pevski zbor Suzana Čopi Stanišić
56 Nastopi zborov OPZ ni MPZ Suzana Čopi Stanišić
31 Nogomet Vlado Badžim
32 Nogomet za dekleta Petra Pasar
33 Oljka, ali te poznam – priprave na tekmovanje Jana Jurič
34 Otroški pevski zbor Suzana Čopi Stanišić
35 Planinski krožek – Lahkih nog naokrog Andrejka Lokatelj, Nataša Bodlaj
36 Plesni krožek – Šmarjetice Andrejka Lokatelj
37 Podmladek Rdečega križa Nataša Bodlaj
38 Pravljične urice Mateja Puc
39 Priprave na Glasbeno olimpijado Suzana Čopi Stanišić
40 Priprave na tekmovanje iz geografije Rok Jerman/Adina Deučman
41 Priprave na tekmovanje iz znanja angleščine Patricija Štefančič Počkaj
42 Priprave na tekmovanje iz znanja angleščine Patricija Štefančič Počkaj
43 Prometno-kolesarski krožek Ena Bissachi
44 Rokomet Uroš Rapotec
45 Slovenske urice Astrid Bržan
46 Topolino di biblioteca – Bralno tekmovanje iz italijanskega jezika Anja Segulin
47 Turistično – zgodovinski klub Adina Deučman in Gordana Crnarić
48 Twirling Anita Ketiš
49 Umetniška grafika Matjaž Borovničar
50 Ustvarjalne urice Tamara Benčič, Karmen Sabadin
51 Visitando Trieste Gordana Crnarić/Anja Segulin
52 Priprave na tekmovanje iz znanja zgodovine Gordana Crnarić
53 Priprave na tekmovanje iz znanja italijanščine Gordana Crnarić
54 Priprave na športna tekmovanja Sonja Rak
55 HIP HOP Artur Steffe
56 Foto video audio krožek Edi Glavina
57 Intenzivne vaje za POTUJOČO MUZIKO in ZBOROVSKI BUM (MPZ) Suzana Čopi Stanišić
58 Spet ta italijanščina! – dopolnilni pouk italijanščine Gordana Crnarić
59 Popotna torba – geografski krožek Urška Ivanović
60 Naravoslovni krožek Zdenka Marčič
61 Il magico mondo delle favole Anja Segulin
62 Insieme si può – Skupaj zmoremo Anja Segulin
63 Odbojka Karmen Gec