Bil je sredin jesenski popoldan, ko so se nam v šoli pridružili dedki in babice. Veliko jih je prišlo in veselo so sodelovali s svojimi vnukinjami ter vnuki na različnih delavnicah. Skupaj smo ustvarjali, zaplesali, brali pravljico Miška kuje srečo in se igrali. Gospa Marina Glavina, ki vodi programe svetovanja za zdravje v ZD Koper, nam je podala pomembne in pametne nasvete za zdravje otrok in odraslih.

Ob zaključku delavnic smo se zbrali v šolski jedilnici, kjer se je prijetno vzdušje nadaljevalo ob čudovitih zvokih harmonike, na katero je zaigral izjemen Jan Glavina. Otroci pa so za babice in dedke pripravili kratek program.

Ob sladkih hroštolih babice Sonje Cergol in drugih jesenskih dobrotah smo skupaj poklepetali, delili košček sreče in že načrtovali nova srečanja.

Babice in dedki,

za nas ste zelo pomembni,

saj so trenutki z vami prav posebni.

Z barvami topline otroštvo vnukom krasite

in ga s čarovnijo ljubezni bogatite.

Iskrena hvala vsem za lepo sodelovanje.

Učiteljice podaljšanega bivanja