Spoštovani starši!

Veseli december nam prinaša radost in veselje, obdarovanje naših najdražjih, dobre misli in globoke želje. Odpira vrata toplini, dobrim namenom, utrdi povezanost in širi občutek solidarnosti.

S tem vabilom vas želimo spomniti, da smo tudi letos kot šolski sklad upravičeni do namenitve dela dohodnine.

Iskreno se zahvaljujemo vsem donatorjem iz preteklega leta ter vas in nove donatorje vabimo, da prispevate v sklad z donacijo dela dohodnine (do 0,3 %), ki je kot neopredeljen delež namenjen državnemu proračunu.

Ob tej priložnosti vam in vašim družinam želimo mirne in brezskrbne decembrske dni.

S hvaležnostjo.

Strokovni delavci OŠ Šmarje pri Kopru

Podatki o šolskem skladu:

Šolski sklad OŠ Šmarje pri Kopru, Šmarje 1, 6274 Šmarje

Davčna številka: 98962043

Povezave:

Namenitev dela dohodnine za donacije (informacije) –  klikni tukaj

Navodilo za izpolnjevanje zahteve za namenitev dela dohodnine za donacije – klikni tukaj

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije (obrazec za tiskanje) – klikni tukaj

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije (elektronska oddaja) – klikni tukaj

Seznam upravičencev