Namen in dejavnost

Namen sklada je zvišati standarde pouka s financiranjem dejavnosti, ki niso del izobraževalnega programa oz. se ne financirajo iz javnih sredstev, spodbujati razvoj nadarjenih učencev, zagotoviti sredstva za spodbujanje razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev, z dobrodelno noto zagotoviti enakost med vsemi udeleženci učno-vzgojnega procesa s skupnimi močmi.

Dejavnost sklada je pridobivanje sredstev iz prispevkov staršev, občanov, donacij  podjetij, zapuščin ter dela dohodnine posameznega rezidenta.

Verjamemo, da vam je mar, zato vas prosimo, da se nam pri uresničevanju vizije Šolskega sklada pridružite. Kako nam lahko pomagate?

• S prostovoljnimi prispevki na TRR šolskega sklada SI56 0125 0603 0656 992, koda namena: OTHR, Namen: Šolski sklad ali Vrtčevski sklad, Referenca: SI00 2999 (če je za šolski sklad) oz. SI00 2998 (če je za vrtčevski sklad)
  • S priloženo položnico, 2 krat letno, končno višino Vašega prispevka pa prepuščamo Vam in Vašim zmožnostim.
  • Udeležite se npr. bazarja ali drugih prireditev organiziranih na naši šoli in vrtcu.
  • Sodelujte v zbiralnih in drugih akcijah šole in vrtca.
  • Sodelujte v programu BOTRSTVO PRIHODNOSTI.
  • Seznanite tudi druge znance z dejavnostjo in namenom šolskega sklada ter pridobite donatorja.
  • Kot podjetje ali samostojni obrtnik lahko donacijo šolskemu skladu uveljavite kot davčno olajšavo.
  • Namenite našemu skladu del dohodnine za posamezno leto.

Vabimo vas, da skupaj z nami soustvarjate trenutke in priložnosti za bogatenje znanja vaših otrok in zanje boljšo in navdihujočo šolo ter prihodnost polno novih izkušenj in odkrivanj do sedaj nepoznanih obzorij.

Zahvala:

Zahvaljujemo se vsem staršem in donatorjem, ki ste do sedaj prispevali ali pomagali prispevati sredstva v šolski sklad.

»Iskrica v otroških očeh je najlepše darilo, ki bogati našo dušo.«