V sklopu projekta Tedni vseživljenjskega učenja smo v sredo, 15. maja 2024, obeležili dan družine s ŠPORTNO DRUŽINARIJO. Popoldansko srečanje se je pričelo z nastopom učenk, ki obiskujejo krožek ritmične gimnastike. Družinam so se otroci lepo zahvalili in jim posvetili srčne besede. Nato pa smo se skupaj s starši sprostili z različnimi športnimi igrarijami. Igrali smo med (dve)dvema ognjema, (dvo)nogomet in (za)badminton. Pomerili smo se v štafetnih igrah z žogo, se zabavali z novimi talnimi igrami ter plesali zumba ples s plesno učiteljico Valerijo Rahle Mbanwi. Ob koncu srečanja so nas navdušili športni akrobati Dunking Devils z neverjetnim akrobatskim zabijanjem na koš. Čeprav so nam malce ponagajale dežne kapljice, je srečanje osvetlilo sonce sreče in otroškega veselja.

Iskrena hvala vsem za lepo in igrivo sodelovanje.